CARP FISHING TOUR 2025
СПОРТИВНА ВОДОЙМА “ОРЛЕАН”
Дата початку: 31.07.2025
Дата закінчення: 03.08.2025
Тривалість турніру: 70 годин (три доби )
Формат турніру : класика/флет, три вудилища, три таблиці: (BIG/ 5BIG/ Загальна вага)
Кількість команд: 15 команд (склад команди — 1-4 спортсмена)
Вартість: 6500 грн
Організатор: Carp.ck м.Черкаси (0976641287)
Призовий фонд: загальний – 30 000 грн.(при умові участі 15 команд)
Гловний спонсор - PUHACH BAITS
Нагородження:
- I місце – кубок, призи від спонсора + 10 000 грн
- II місце – кубок, призи від спонсора + 10 000 грн
- III місце – кубок, призи від спонсора + 10 000 грн
- BIF FISH турніру – кубок + призи від спонсора
- «ШАПКА» по бажанню
- I, II, III місця зон - нагородна атрибутика
Розклад змагань:
- Прибуття учасників на водойму: 31.07.2025 - 11:00.
- Жеребкування: 31.07.2025 - 11:30
- Початок змагань: 31.07.2025 - 14 :00
- Фініш змагань: 03.08.2025 - 12:00
- Нагородження : 03.08.2025 - 14:00
ПРАВИЛА ВОДОЙМИ “ОРЛЕАН” Є ОБОВ’ЯЗКОВИМИ ДО ВИКОНАННЯ!
ПОСИЛАННЯ НА САЙТ:
https://lake-orlean.com.ua/rules
Регламент
1. Реєстрація команд та збір капітанів
1.1 Реєстрація на змагання проходить в два етапи:
- Реєстрація онлайн. Онлайн реєстрація відбувається по принципу - "Хто перший сплатив - той перший зареєстрований". Команда вважається зареєстрованою в разі повної сплати авансового внеску в розмірі 6 500,00 грн.
Для реєстрації Вам потрібно:
1.Написати організатору в будь який мессенджер - 0976641287
2.Вказати назву етапу на який хочете забронюватись.
3. Вказати назву команди умовно (наприклад "Кабан" )
4. П.І.Б - Капітана команди, номер телефону. місто.
5. Сплатити внесок на карту Приват Банку : 5168752084525545 (Щербак Ігор)
Комісія 0,5%
7. Після оплати надіслати квитанцію про оплату.
8. Отримати підтвердження про оплату.
- Фінальна реєстрація на водоймі.
1.2 Час та місце реєстрації фінальної реєстрації: Реєстрація команд проходить на водоймі 31 серпня, 11:00. Команди, що запізнилися на реєстрацію більш ніж на 30 хвилин, до участі в змаганнях не допускаються.
1.3 Капітани команд: Кожна команда повинна призначити капітана. Капітан є офіційним представником команди під час змагань. Збір капітанів має інформаційний характер і проводиться одразу після реєстрації. Присутність капітанів на зборі є обов'язковою.
1.4 Порядок денний збору:
- Представлення суддівської колегії
- Оголошення основних пунктів регламенту змагань
- Надання інформації про особливості водойми та зони лову
- Узгодження організаційних питань:
- Час годування риби
- Номінація та суми "шапок"
- Процедура зважування
- Відповіді на запитання учасників
2. Жеребкування
2.1 Правила жеребкування:
- Присутність представника команди на жеребкуванні є обов'язковою
- Обмін секторами між командами після жеребкування заборонений
- У випадку відсутності представника команди, жереб за команду тягне головний суддя
2.2 Протокол жеребкування: Результати жеребкування заносяться до офіційного протоколу змагань
3. Розташування у секторі, пересування та поведінка на водоймі
3.1 Початок змагань: Одразу після жеребкування команди роз'їжджаються по секторам. Сектор - це визначена організаторами ділянка берега, площа котрої може відрізнятися відштовхуючись від ландшафту водойми (уточнюються суддею після жеребкування). Після прибуття в свій сектор, спортсмени повинні розмістити всі свої снасті і прикорм всередині рингу (обмежена зона для риболовлі). На підготовку спорядження командам дається 2 години до початку старту турніру.
3.2 Після жеребкування та сигналу «Вхід в Сектор», команді необхідно розмістити всі свої снасті та корм в своєму (по результату жеребкування) секторі. Всі маніпуляції зі снастями та кормом виконуються тільки в межах сектора.
3.3 Спортсменам дозволяється встановлення в межах сектора наметів, шелтерів, парасольок на свій розсуд. Снасті, оснастки, крісла та інші предмети, що розташовуються в секторі та їх частини не повинні виходити за межі сектора. Встановлення наметів за межами сектору повинно бути погодженим з головним суддею.
3.4 Спортсменам-учасникам турніру дозволяється ловити, закидати, виважувати, годувати, брати рибу в підсак тільки в межах свого сектора. Якщо під час виважування риба запливає в сусідній сектор і не заплутує снасті сусідів, спортсмен може продовжити виважування в своєму секторі. Якщо риба заплутала снасті сусідньої команди, застосовується пункт Fair Play.
3.5 Організаторами передбачені правила Fair Play. Якщо риба завела та заплуталася в снасті сусідів, за згодою команди сусідів дозволяється покинути свій сектор, зайти в сектор сусідів та звільнити снасті, після чого повернутися до свого сектора для взяття риби в підсак. Рішення про залік даної риби приймається суддями при відсутності заперечень з боку сусідньої команди (чиї снасті сплутались). У разі відсутності згоди, риба не зараховується.
3.6 Заходити у воду (купатися) під час проведення змагань заборонено. Виняток - при виведенні риби або для звільнення снасті (або риби, що ймовірно знаходиться в зачепі), з можливістю заходу у воду не вище ніж груди, але не далі ніж 20 метрів від берегової лінії свого сектору. При цьому забороняється створювати шум та заважати іншим учасникам.
3.7 Даним регламентом допускається проїзд учасників виступаючих на турнірі команд до своїх секторів особистим автотранспортом (при узгодженні з адміністрацією водойми). Протягом турніру забороняється будь-який рух автотранспорту, за винятком форс-мажорних обставин, про них команда повинна повідомити суддю та отримати дозвіл.
3.8 Заходити в сектор команди спортсменам інших команд можна тільки після отримання дозволу спортсмена команди, що займає даний сектор.
3.9 При форс-мажорних обставинах спортсмен за допомогою звертається до судді.
4. Загальні положення
4.1 Транспортні засоби: Дозволяється проїзд учасників до сектору власним автотранспортом. Автотранспорт має бути припаркований на відстані не менше 5 метрів від краю сектора, не створюючи перешкод для огляду. Рух автотранспорту під час змагань заборонений, окрім:
- Автомобілів доставки харчування
- Автомобілів суддів та організаторів
- Екстрених служб
4.2 Контроль за роботою суддів, ведення турнірного протоколу та застосування санкцій у випадку порушень правил спортсменами, здійснює головний суддя. Судді повинні досконало знати правила і регламент змагань.
4.3 Мінімальна кількість коропових мішків - 10шт. В кожному мішку повинен зберігатись не більше, ніж один екземпляр пійманої риби. Кожен мішок повинен бути оснащеним поплавком, який добре видно з поверхні води. Всі операції з пійманою рибою проводяться на короповому маті (видається організатором змагань). Мішки повинні знаходитись максимально глибоко під водою, всередині мішків не повинно бути жодних сторонніх предметів.
4.4 Заборонено передавати будь-кому спійману рибу, а також приймати від будь-кого спійману ним рибу.
4.5 Команда, яка зловила рибу такого виду чи розміру, який не є передбачений положенням про змагання та/чи заборонену до вилову правилами аматорського і спортивного рибальства даного регіону, зобов’язана негайно випустити її у водойму.
4.6 Сусід має право вимагати не зарахувати рибу, якщо риба виважена спортсменом іншої команди, що стоїть поруч, разом з його жилкою або в тому випадку, якщо при виважуванні обрізана його жилка. В такому випадку береговий суддя приймає рішення не зарахувати рибу і риба має бути негайно відпущена у водойму. Якщо ж риба зачепила жилку, але в процесі виважування відчепила її, то риба зараховується.
4.7 Двом спортсменам однієї команди дозволяється одночасно заходити в воду тільки у випадку подвійного виважування для підсачування риби або для поміщення її в короповий мішок.
4.8 Звільнення снасті з зачепу на глибині більше дозволеної для заходу в воду, проводиться після загального сигналу “фініш”.
4.9 Всі маніпуляції з рибою повинні відбуватись на зволоженому маті. Також, короповий мішок повинен бути обов'язково зволоженим перед тим, як туди поміщати зловлену рибу. Спортсмени несуть повну відповідальність за збереження риби. В разі загибелі риби, команда забов'язана сплатити штраф згідно правил водойми.
4.10 У випадку, якщо потрібно визначити по волосінню напрямок закиду, “заднє грузило” на волосінні потрібно буде зняти за першою ж вимогою судді. Використання “заднього грузила” не забороняється.
4.11 Бокові закидання оснастки з грузилом заборонені. Закидання можна робити тільки через голову.
4.12 Всі дії, що пов‘язані безпосередньо з ловлею риби (закидання, виважування, прикорм, взяття риби у підсак), повинні здійснюватися спортсменами всередині своїх рингів. Забороняється звертатись за допомогою до сторонніх осіб.
4.13 Безпека та надзвичайні ситуації:
- При наближенні грози всі снасті мають бути негайно вийняті з води одразу після сигналу судді (в чаті групи або звуковому сигналі)
- Кожна команда повинна мати аптечку першої допомоги.
- У випадку вимушеного передчасного закінчення змагань через погодні умови або форс-мажорні обставини, змагання вважаються такими, що відбулись, якщо з моменту їхнього початку пройшло не менше 48 год.
5. Обов‘язки суддів
5.1 Перед початком змагань узгодити з командами межі та орієнтири ловлі по воді.
5.2 Слідкувати за діями членів команд.
5.3 Проводити зважування і записувати вагу кожного пійманого зарахованого экземпляра риби.
5.4 Надавати допомогу командам у разі виникнення спірних ситуацій.
5.5 Приймати рішення щодо зарахування або незарахування риби у спірних ситуаціях.
6. Корм і кормління
6.1 Заборонено користуватись прикормом і насадками тваринного походження у неживому чи живому вигляді, рибною ікрою, металевими приманками. Обклеювання грузил прикормом заборонено. Категорично заборонено - використання сирого зерна, риб'ячої ікри, металевих приманок, а також глини.
6.2 Для насадки і прикорму дозволяється використовувати зерна, бойли, пелетс, а також сипучий прикорм. Також, дозволено застосовувати рідкі та сухі інгредієнти (атрактанти, “діпи”, підсолоджувачі, жири, ароматизатори), приготовані на олійно-жировій чи спиртовій основі з застосуванням витяжок чи екстрактів.
6.3 Після закінчення змагань залишки прикорму заборонено викидувати в водойму.
6.4 Команди проводять лов, прикормлювання і маркування лише в межах свого сектора (акваторії) обмеженого розміткою і орієнтирами.
6.5 Закорм дозволено виконувати в проміжок часу згідно розкладу, узгодженому на зборі капітанів. Прикорм за допомогою кобри та використання ПВА мішків, сіток та стрічок дозволено в будь-який період доби.
6.6 Заборонено використання катапульти на тринозі, що приводиться в дію за допомогою розтягування джгута вручну.
7. Оснащення
7.1 Довжина вудилища для ловлі, прикорму та маркерування не повинна перевищувати
4.2 м. Котушки повинні бути оснащені фрикційним гальмом. Дозволені тільки безінерційні котушки.
7.2 Допускається використання грузил вагою не менше 50 г. Дозволяються тільки безпечні монтажі, котрі дозволяють коропу звільнитися від грузила у випадку обриву основної волосіні. Відстрілювати грузила при виважуванні коропа заборонено.
7.3 Забороняється використання ехолотів, радіокерованих пристроїв в тому числі катерів.
7.4 Дозволяється застосовувати електронні сигналізатори клювання.
7.6 В нічний час забороняється підсвічувати воду прожекторами, ліхтарями, світлом автомобільних фар та іншими світловими приладами. Дозволяється використання малопотужних лобових ліхтариків під час виважування риби, проведенні необхідних маніпуляцій з пійманою рибою, перезакиданні вудилищ, а також для підсвічування внутрішнього простору палатки. В палатках дозволяється розміщення стаціонарного малопотужного світла.
7.7 На робочих стійках або род подах дозволяється розміщувати не більше ніж 3 задіяних вудилища. Кількість вудилищ всередині рингу не обмежується за умови, що запасні вудилища знаходяться у вертикальному/горизонтальному положенні і не розташовані на підставках для ловлі. Максимальна кількість маркерів, що використовуються під час ловлі – 1 шт.
7.8 Заборонено використання поплавкової снасті, свінг-типу, а також приладь, які приводяться в дію за допомогою стиснутого повітря, газу чи електрики.
7.9 Вудилище з поплавками-маркерами повинні бути такими, що можна легко побачити та знаходитися на окремих підставках. Під час ловлі в воді можуть знаходитись тільки 1 маркер, в тому числі той, що світиться. Цей маркер може залишатися в воді протягом усіх змагань і повинен бути вилучені з води після їх закінчення.
7.10 Діаметр підсаку повинен бути не менше 70 см. Підсаком можуть користуватись тільки самі спортсмени.
7.11 В якості основного волосіня на робочому вудилищу, дозволяється застосовувати тільки монофільну волосінь, діаметром не менше 0,25мм. Забороняється використовувати інші типи волосінь (нанофіл, шнур та інше). Дозволено використовувати шнур довжиною максимум 12 метрів в якості шок-лідера. На маркері та споді дозволено шнур або нанофіл.
8. Сигнали, що подаються в процесі змагань
8.1 Спосіб подачі звукових сигналів буде оголошено на зборах капітанів.
8.2 Після першого сигналу риболови можуть приступати до лову, маркування та приготування підгодівлі.
8.3 За рішенням судді на зборах капітанів, маркування може бути дозволеним після заходу в сектор.
8.4 Якщо до другого сигналу (сигналу фінішу) комусь з учасників вдалось підсікти рибу, йому надається ще 15 хвилин, щоб встигнути завести її в підсак.
8.5 Третій сигнал означає, що додаткові 15 хвилин, які відведені на виважування, вичерпані і, якщо риба досі не заведена в підсак, її враховувати не будуть.
9. Зважування
9.1 Зважування проводяться бригадою суддів та відтворюються не менше 3 разів на добу. Графік зважування оголошується і уточнюються на засіданні капітанів.
9.2 Зважування проводиться за допомогою протестованих засобів для зважування. Ваги закріплюються на тринозі, що попередньо була встановлена на землі. Для зважування спійманої усіма командами риби, потрібно використовувати ваги однакової моделі з ціною поділки не менше 25 г.
9.3 Кожна команда повинна мати в наявності не менше 10 коропових мішків. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутись до судді, щоб зважити рибу і звільнити мішки.
9.4 Ніхто, крім учасників, чию рибу зважують, та їх капітана, суддів та членів суддівської колегії (у випадку спірних ситуацій), немає права втручатись в хід зважування ані словесно, ані жодним іншим способом.
9.5 Суддя фіксує результат у відповідних документах. Капітан або представник команди повинен підписатись в протоколі після зважування.
9.6 Сумка для зважування, що надали організатори, є обов'язковою і слугує для визначення ваги кожного екземпляру риби окремо. Вона повинна бути зволожена перед кожним зважуванням, а ваги доведені до позначки нуль. Дозволяється використання тільки спеціальних коропових сумок для зважування з м'якої ажурної синтетичної тканини, що пропускає вологу. У всіх зонах, сумки для зважування риби яку спіймали всі команди, повинні бути однотипними.
9.7 Зараховуються тільки дзеркальні, лускаті, голі коропи, білий амур, чорний амур і карп коі. Мінімальна вага для зарахування 2 кг. Спіймана риба повинна поміщатись в короповий мішок (наявність обов'язкова) до процедури зважування.
9.8 До приходу бригади зважування учасники не повинні витягувати коропові мішки з води. Риба виймається і на короповому маті перекладається до сумки для зважування один із членів команди.
9.9 Рибалки обов'язково повинні зволожувати короповий мат та коропові мішки перед тим, як помістити на них (у них) рибу.
9.10 Після зважування і занесення результатів у протокол, рибу з максимальною обережністю потрібно опустити у водойму.
9.11 Під час зважування учасники повинні бути поруч, щоб контролювати процес і підписати протокол, у якому фіксується вага кожного екземпляру риби. Жодні протести з питань ваги спійманої риби, після завершення зважування і підписання протоколу не приймаються.
9.12 Якщо виважування та заведення риби в підсак відбулось в присутності бригади зважування, то зважування проводиться без зайвого перекладання риби у мішок і назад, а одразу з підсаку на короповому маті риба перекладається у сумку для зважування.
9.13 Зважування вважається завершеним після підписання протоколу суддями та спортсменами.
9.14 Риба, яку було представлено для зважування зі слідами пошкоджень, які були отримані внаслідок необережного до неї ставлення, зараховуватись не буде і є підставою для введення штрафних санкцій.
10. Протести
10.1 Кожен учасник змагань має право подавати протест. Протест подається письмово через капітана або тренера команди і передається журі змагань.
10.2 Всі протести мають бути підтверджені грошовою заставою в розмірі 1000,00 грн. Якщо протест підтверджено, то задаток в розмірі 1000,00 грн. повертається, якщо ні – залишається в організаторів турніру.
10.3 Протести, за винятком тих, що стосуються визначення місць, які команди зайняли в підсумковому протоколі змагань, подаються не пізніше, ніж через годину після закінчення відповідного туру змагань. Протести, які стосуються визначення місць, що зайняли команди у підсумковому протоколі змагань, повинні бути подані не пізніше ніж через 30 хв після офіційного оголошення результатів змагань.
11. Визначення результатів
11.1 Водойму буде розбито на три зони - A|B|C
11.2 Переможець зони визначатиметься за найменшою кількістю балів: загальна вага, 5 великих, біг-фіш учасника (у залік ідуть коропи та амури від 2 кг). За однакової кількості балів пріоритет у зоні — 5 великих риб
11.3 Призери визначаються за кількістю балів, набраних у своїх зонах. При однаковій кількості балів, в пріоритеті - 5 великих риб
11.4.Учасники призери, що зайняли 2, 3 і 4 місце в Зоні виступу визначаються як призери турніру, що зайняли 1, 2 і 3 призові місця в Зоні виступу відповідно. (за 3 таблицями)
11.5.BIG FISH турніру - окрема номінація.
12.Позначення:
- жовта картка за порушення пункту регламенту
- червона картка за порушення пункту регламенту
Організатори залишають за собою право вносити зміни до цього Регламенту з подальшим повідомленням всіх зацікавлених осіб.
Зареєстровані команди
# | ПІБ | КОМАНДА | МІСТО | ДАТА РЕЄСТРАЦІЇ |
---|