Логін
Реєстрація

Про нас

ЧОМУ ВАРТО ОБРАТИ НАС

Водойма Орлеан розташована в зручному місці й доступна всім відвідувачам. В наших околицях красиві природні пейзажі, які надихають на відпочинок і релаксацію. Це чудове місце для дозвілля з дітьми, де можна навчити їх основам риболовлі та залишити приємні спогади. Водойма славиться своєю великою рибою. Якщо ви мрієте витягнути трофейну рибину вагою 15 кілограмів або навіть більше, то це місце саме для вас. Не пропустіть можливість відчути неповторну атмосферу риболовлі на Орлеані. Забронюйте своє місце вже зараз та отримайте незабутні враження!

35 га
Площа водойми
7 м
Максимальна глибина
15 кг
І більше — вага трофейної риби
140
Проведених турнірів

ІСТОРІЯ НАШОЇ ВОДОЙМИ

ІДЕЯ ТА ПОЧАТОК СТВОРЕННЯ

Ідея створення спортивного водоймища, яке надасть любителям риболовлі оптимальні умови для занять улюбленою справою, була в нас давно. Проте, для її реалізації потрібно було виконати кілька важливих умов, і це вимагало часу. У нашій країні все більш активно поширюється концепція риболовлі за принципом «піймав — відпусти», що дає змогу зберегти іхтіофауну для майбутніх поколінь. Ми також хотіли зробити свій внесок у цю благородну справу.

Зловити трофейного коропа або білого амура — це завзята мрія кожного справжнього любителя риболовлі. Але для того, щоб ця мрія здійснилася, необхідно створити відповідні умови і, звичайно ж, відпускати рибу. Ми сподіваємося, що завдяки нашим водоймам та молоому поколінню, люди будуть навчатися любити природу своєї рідної країни та робити все можливе, щоб зберегти її в первозданному вигляді.Так в Дніпропетровській області з'явилася водойма, яка задовольнить найвибагливіших рибалок, як щодо трофейної риби, так і щодо комфортних умов для її лову. Вона розташована в мальовничому та екологічно чистому місці, поруч із лісовим масивом, який славиться унікальною флорою. 

З обласного центру сюди — всього 65 кілометрів. Завдяки якісному дорожньому покриттю, гості рибальської бази «Орлеан» зможуть дістатися сюди на автомобілі менше ніж за годину.  Щоб створити максимально сприятливі умови для любителів трофейної риболовлі, ми подбали про транспортну доступність та зручний під'їзд до водоймища в будь-яку погоду без жодних проблем.

Площа водоймища складає понад 35 гектарів, а його максимальна глибина досягає 7 метрів. Це забезпечує комфортні умови для швидкого зростання риби та вже зараз у водоймищі можна спіймати трофейні екземпляри коропа, білого амура та товстолобика.


Багато хижих видів риби, таких як судак і окунь, присутні у водоймищі, щоб задовольнити потреби любителів спінінгової риболовлі. Ми прагнемо забезпечити максимальний комфорт для рибалок і зробити їхній відпочинок цікавим. Тому водоймище «Орлеан» регулярно зариблюється, кожна нова партія риби проходить ветеринарний огляд і відповідає стандартам органів, що контролюють.

Навколо водойми розташована облагороджена територія з пологим берегом. Для зручності рибалок тут є великі та зручні вимостки, де можна розмістити спорядження та поставити шелтер або намет. Також доступні просторі будиночки для тих, хто шукає комфортні умови й відпочиває із сім’єю. Любителі активного відпочинку можуть орендувати альтанку з мангалом для приготування шашликів або запросити друзів на барбекю. Прекрасні пляжі приваблюють любителів водних розваг, тому багато рибалок приїжджають сюди зі всією сім’єю та дітьми й мають чудовий відпочинок.

Основні переваги:

- комфортні умови для рибалок і сімейного відпочинку

- екологічна чистота та унікальна флора

- регулярне зариблення різними різновидами та розмірами

- можливість трофейного лову великих розмірів

- можливість проведення барбекю та активного відпочинку

- здоровий спосіб життя та збереження природних багатств

Правильні умови для розвитку та багата кормова база сприяють швидкому зростанню риби, що проживає у водоймищі. Завдяки цьому рибалки мають чудову можливість упіймати справді трофейну рибу.

Окрім захопливого та комфортного процесу риболовлі, головною метою є пропагування здорового способу життя поміж відвідувачів. Крім того, вони розуміють необхідність збереження та примноження природних ресурсів для майбутніх поколінь. Тому ми активно працюємо над збереженням природного середовища й розвитком екологічно збалансованої риболовлі, щоб забезпечити добробут нащадкам.


ВІДПОЧИВАЙ РАЗОМ З ОРЛЕАН

У нас Ви можете не тільки порибалити, а ще й добре провести час у колі сім’ї або друзів. Поспішайте забронювати будиночок для надзвичайного відпочинку на нашій водоймі!

Трофеї нашої водойми

НАШІ ПРАВИЛА

Спортивна водойма «Орлеан» призначена виключно для рибалок, які дотримуються основного правила «впіймав-відпустив». Тому сам процес риболовлі має бути безпечним для риби, щоб повертати її до води максимально здоровою та неушкодженою. Для цього варто знати важливі правила риболовлі на водоймі «Орлеан». Вони дають змогу насолоджуватись риболовлею і зберігати рибу.

Детальніше