Логін
Реєстрація

Короповий клуб

СТАТУС КОРОПОВОГО КЛУБУ “ОРЛЕАН”

Метою та ідеєю заснування клубу — є розвиток рибальського спорту в країні та Дніпропетровській області зокрема. Ми вирішили створити короповий клуб Орлеан на однойменній водоймі, щоб разом далі сприяти розвитку інфраструктури водойми, загальному визначенню пріоритетів, покращення для нашого комфорту та зручності.

ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ:

 1. Покращення матеріально-технічної бази та доброустрою водосховища, придбання та вирощування трофейних екземплярів риб;
 2. Формування команди або команд для участі в Чемпіонаті України зі спортивної ловлі коропа в складі клубу.

P.S. Першочергове завдання — надати допомогу адміністрації водойми “Орлеан” у заміні та прокладці нового кабелю по всьому водоймищу, щоб було світло! Оскільки старий потонув.

ОБОВ’ЯЗКИ ЧЛЕНІВ КЛУБУ:

 1. Всіляко сприяти розвитку карпфішингу в Україні;
 2. Дотримуватись правил поведінки під час риболовлі на водоймі, підтримувати й наставляти, підказувати початковим спортсменам любителям;
 3. Брати активну участь у розвитку коропового клубу “Орлеан”

ПРАВА ЧЛЕНА КЛУБУ “ОРЛЕАН”:

 1. Бути присутнім на зборах членів клубу;
 2. Обирати керівництво та членів ради клубу;
 3. Висловлювати свою точку зору (для розвитку інфраструктури, матеріально — технічної бази, збільшення поголів'я трофейних особин на водоймищі);
 4. Пріоритет на реєстрацію у всіх турнірах, що проходять на водоймі Орлеан, організаторами яких є водоймище Орлеан або учасники клубу. Реєстрація на всі турніри відкривається для учасників ККО раніше, як мінімум, за тиждень проходить на ресурсах доступних виключно для членів клубу.
 5. Кожен член\команда має право на 5 безоплатних тренувань протягом сезону. Усі інші сесії надаються водоймою Орлеан з 50% знижкою (включно з ціною на альтанки та будиночки). Команда вважається клубною, якщо від неї в КК Орлеан 2 або більше представників. Знижками може користуватися будь-який учасник клубу особисто присутній на рибальській сесії у своєму секторі.
 6. Рекомендувати нові команди зі спортивного лову коропа для тренувань та участі в змаганнях на водоймі. Ваш особистий внесок у розвиток карпфішингу в Дніпропетровській області та Україні. Адже карпфішинг — це частина нашого життя, а разом — ми непереможні!

Контактний телефон: 067 - 653 - 10 -10 Сергій Миколайович Голобородько


КК “ОРЛЕАН”

# ПІБ
1 Буров Жан
2 Голобородько Сергій
3 Голяк Олександр
4 Овчаренко Євгеній
5 Рудковський Вячеслав
6 Лукашов Володимр
7 Бур'ян Олександр
8 Кисилев Олександр
9 Натяжко Кирил
10 Свистун Олександр
11 Суханов Олександр
12 Мацаков Сергій
13 Шипилов Олег
14 Кобзев Віктор